joker 

آرتور فِلک شخصیتی مهربان است.
 در اولین کتاب های تصویری که از جوکر منتشر شد، او، حتی برای خودش هم شخصیتی ناشناخته بود. آنچه جوکر را به الهه انتقام بتمن تبدیل کرد، عدم وجود یک تاریخچه هوشمندانه است. در فیلم بتمن نسخه سال ۱۹۸۹، جوکر زمانی تبدیل به یک آدمکش شد که مدیرش به او خیانت کرد و بتمن او را به درون مخزن مواد شیمیایی انداخت. در فیلم شوالیه تاریکی، شخصیت او به طور کامل شکل گرفته است اما باز هم چیز زیادی از او دستگیرمان نمی شود.
اما حالا یک اسم داریم: «آرتور فلک». در یکی از نسخه های مصور جوکر، اطلاعاتی از او منتشر شده است. او یک کمدین شکست خورده است؛ بدشانس است و دست نوشته هایش نشان می دهد که از نوعی بیماری ذهنی رنج می برد. او با مادرش، «پنی»، بسیار مهربان است و رابطه دوستانه ای با «سوفی» دارد. در فیلم می بینید که او چندین بار مورد آزار و اذیت ارازل گاتهام قرار می گیرد.

تماشاگران در ونیز هشت دقیقه ایستاده فیلم جوکر را تشویق کردند!

 

 

روز گذشته بود که فیلم Joker (جوکر) در جشنواره فیلم ونیز امسال نمایش داده شد و اولین واکنش‌های رسمی این فیلم نیز منتظر شده که این فیلم با ستایش بسیاری از منتقدان مواجه شده است و بسیاری اعتقاد دارند که واکین فینیکس یکی از شانس‌های اصلی اسکار امسال خواهد بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تماشاگران برای دقایقی طولانی به تشویق فیلم جوکر پرداخته‌اند. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، فیلم Joker در پایان نمایش خود در جشنواره فیلم ونیز با ۸ دقیقه تشویق ایستاده تماشاگران مواجه شده که در ادامه تاد فیلیپس، کارگردان و واکین فینیکس و زازی بیتز، دو بازیگر حاضر فیلم در جشنواره برای تشکر به روی صحنه آمدند. در هر حال، رابرت دنیرو موفق به حضور در جشنواره فیلم ونیز نشده و غایب بوده است. فیلم Joker با اینکه اقتباسی از کامیک‌های DC (دی سی) است، اما داستان و منشا متفاوتی را دنبال می‌کند که در کتاب‌های کامیک وجود ندارد.

 

پس با این انتقادات و واکنش مخاطبان در ونیز میتوان گفت که واکین فینیکس میتواند یکی از نامزد های اصلی اسکار امسال باشد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 61 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *