هیچ چیز آسان نیست و این شامل موفقیت است. بیل گیتس و پل آلن مایکروسافت را در سادگی تمام شروع کردند اما با صبر و حوصله و سخت کوشی توانستند از مبارزاتی که با آنها روبرو شدند سربلند بیرون بیایند.این فقط نشان می دهد که هیچ  میانبری برای موفقیت وجود ندارد ، دوست من, برای ساختن یک امپراتوری  یک عمر فداکاری زمان لازم است تا این امپراطوری ادامه داشته باشه.

۱۳_به کسی که هستی افتخار کن

بسیاری از مردم ناامید می شوند زیرا به اندازه فردی که الگو قرار داده اند هوشمند ، ثروتمند و با استعداد نیستند. ممکن است ناامید شوید زیرا به اندازه بیل گیتس موفق نیستید ، اما باید با واقعیت روبرو شوید که همه ما متفاوت متولد شده ایم. هر فرد توانایی های منحصر به فرد خود را دارد و شما باید این واقعیت را قبول کنید. اگر شروع به قدردانی از خود و آنچه را که آن استعداد داری کنی ، با اطمینان بیشتری به انجام کارها به روش خود خواهید داشت.

۱۴_همیشه فروتن باش

این عالیه که برای موفقیت و همه چیزهایی که با آن همراه است رویاپردازی کنی. بسیار عالی است با این حال ، اگر اجازه دهید آن را به سر خود وارد کنید و فکر کنید که غیرقابل نفوذ هستید ، این چیزی نیست که شما آنرا موفقیت نامیدید. زندگی مثل یک چرخ است ، غیرقابل پیش بینی است. امروز می توانید در صدر باشید اما در انتهای قسمت بعدی مخالف الان. (به من اعتماد کن!) بهتر است که در همه اوقات فروتن بمانید و هرگز در وهله اول آنچه را که در آنجا به دست آورده اید فراموش نکنید.

۱۵_به مثبت نگر باش و عاشق یاد گیری باش

بیل گیتس همیشه مشتریان راضی نداشت و  تعداد زیادی از مشتریان ناراضی  نیز داشت ، اما شما می دانید چیه؟ او هرگز این را چیزی منفی نمی دانست. در عوض ، او انتقادات مشتریان خود را با قلب میپذیرفت و در استفاده از آنها برای بهبود کار خود استفاده کرد. وقتی مردم انتقادات و انتقادهای بد را می شنوند ، به راحتی دلسرد می شوند و تلاششان برای موفقیت فراتر نمی رود. اما اگر به این فکر کنید ، اگر دقت کنید ، این  انرژی منفی بیشتر از آنچه متوجه می شوید به شما کمک می کند. از اشتباهات و کاستی های خود بیاموزید و از آن به عنوان درس استفاده کنید تا در کاری که انجام می دهید بهترین باشید.

۱۶_شکست هارو قبول کن و ادامه بده

شکستها مهمتر از موفقیت هستند ، زیرا با  شکست شما موفق می شوید. شکست بزرگترین درس زندگی و دانشی است که همه چیز را تغییر می دهد. وقتی شکست میخورید ، می توانید درس بگیرید ، و وقتی موفق میشد خوشحال هستید ، مردم شما را ستایش می کنند و همه حاضر هستند به شما کمک کنند. اما وقتی شکست بخورید ، همه چیز تاریک است و می میفهمید که رنج چیست. کم کم خوب را از بد و واقعی یا تقلبی تشخیص میدهید.  همیشه به درسهایی که آموخته اید در هنگام ناکامی اهمیت بیشتری دهید. از تجربه شکست ها در  سفر زندگی به عنوان  سلاح خود استفاده کنید.

۱۷_موفیقتت رو با دیگران سهیم شو

آخرین درسی که میشه از بیل گیتس گرفت اینه که:موفقیت هارو با دیگران سهیم شو.تو تمام سختی و احساسات راه اندازی کسب و کار کوچیک رو میدونی و خیلی از موانع رو تجربه کردی,یک موفق واقعی همیشه از دیگران حمایت و به اونها آموخته های خودش رو آموزش میده.و همچنین انگیزه ای که نیاز دارن رو در اختیارشون میزاره.

مشخصات

دانـــــلود

  • 100 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *